BİZ KİMİZ

2004 yılında kurulmuş olan firmamız, Hestaş Madencilik Petrol İnşaat ve Haritacılık Ticaret A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız; bugün Türkiye`nin prestijli projelerinde görev almış, başarıyla tamamladığı projelerinin yanında devam etmekte olduğu projeler mevcut olup, genç ve dinamik kadrosuyla yeni proje arayışlarına devam etmektedir.

Hestaş Madencilik, açık ocak madenciliğinin, makineleşmenin ve teknolojik ilerlemenin Türkiye`deki öncülerindendir. Ana faaliyet konusu madenciliğin yanı sıra Hes Projeleri, Sulama Göleti, Atık Alanı, Altyapı, Yol, Otoyol ve Hafriyat konularında tamamlanan birçok projesi bulunan mühendislik ve teknik odaklı bir şirkettir.

Şirketimizin faaliyetleri, şeffaflık, doğaya ve çevreye saygı, çalışanlarımızın hayat kalitesi ve gelişimine odaklı ve ülkemizin milli değer ve yeraltı zenginliklerinin ekonomiye kazandırılması prensiplerine dayanmaktadır.

İLGİLİ KİŞİ BAŞVURUSU

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın 20. maddesi uyarınca, herkes kendisi ile ilgili kişisel verilerin korunmasını talep etme hakkına sahiptir. Bu hak, kişinin kendisiyle ilgili kişisel veriler hakkında bilgilendirilme, bu verilere erişme, bunların düzeltilmesini veya silinmesini talep etme ve amaçları doğrultusunda kullanılıp kullanılmadığını öğrenmeyi de kapsar.

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“KVK Kanunu”) 11. maddesi ile kişisel verileri işlenen veri sahiplerine birtakım taleplerde bulunma hakkı tanımıştır. Veri sorumlusu olan Hestaş Madencilik Petrol İnşaat Haritacılık Ticaret Anonim Şirketi (“Şirket”), KVK Kanunu’nun 13’üncü maddesine uygun olarak, kişisel veri sahiplerinin veri sahipliği sıfatlarından doğan haklarının değerlendirilmesi ve kişisel veri sahiplerine yapılması gereken bilgilendirme işbu “Kişisel Veri Sahibi Başvuru Formu” aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

İLGİLİ KİŞİ BAŞVURU FORMU

Formu indirmek için buraya tıklayın

HESTAŞ MADENCİLİK PETROL İNŞAAT HARİTACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GEREĞİNCE GENEL AYDINLATMA METNİ

GENEL AYDINLATMA METNİ

Metni indirmek için buraya tıklayın

HESTAŞ MADENCİLİK PETROL İNŞAAT HARİTACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU GEREĞİNCE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİ GENEL POLİTİKASI

KVKK POLİTİKASI

Metni indirmek için buraya tıklayın

YUKARI